pierwsze 1 .pl

Pozycjonowanie stron internetowych

Znajdź się na szczycie wyników w google

Po wysłaniu zapytania, odpowiemy w ciągu 48 godzin. Oczywiście mogą Państwo poprosić o przygotowanie proponowanych fraz wraz z wycenami, prosimy wtedy o podanie adresu strony internetowej oraz szczegółów dotyczących obszaru działalności firmy oraz asortymentu bądź usługi na sprzedaży których najbardziej Państwu zależy. Proponowane przez nas frazy są wybierane i oparte na analizie rynku i konkurencyjności w wyszukiwarce google.

Audyt SEO

Do przeprowadzenia testów nie potrzebujemy nawet dostępów do serwera. Wyniki zbieramy używając specjalistycznych narzędzi. W procesie badań sprawdzane są między innymi:

  • profil linkowy strony
  • budowa - składnia HTML
  • zawartość merytoryczna
  • poprawne przekierowania
  • szybkość ładowania

Optymalizacji strony

Należy pamiętać jak istotną kwestią każdego pozycjonowania strony jest jej optymalizacja. Większość zmian które zostają wykonane jest niewidoczna dla użytkownika, a niezwykle istotna dla robotów indeksujących. W przypadku standardowej usługi cena optymalizacji uzależniona jest od budowy oraz wielkości serwisu.

Uwaga! Każdy klient podpisujący z nami umowę może liczyć na bezpłatne wykonanie tej usługi.

 

Efekty

Rozliczanie za efekt to obecnie najpopularniejsza forma pozycjonowania. W naszej oferie oferujemy pozycjonowanie do pierwszej dziesiątki google. Standardowo do wyników zaliczamy również mapy google które występują w wynikach lokalnych.

Wyniki

Uważamy iż najlepszym rozwiązaniem jest długotrwała strategia która pozwala na osiąganie stabilnych wyników. Wyniki osiągamy zazwyczaj od 1 do 3 miesięcy od zawarcia umowy i wykonania niezbędnych prac optymalizacyjnych.

 

Mapy google


Analiza strony za 0 zł!

Jeśli po audycie strony zdecydujesz się na podjęcie współpracy z nami, wraz z pierwszą wystawioną fakturą zwrócimy Ci koszty przeprowadzenia analizy Twojej strony internetowej! Zapraszamy do skorzystania z analizy własnej strony internetowej.

Ocena przez klientów

Pierwsze10.pl poleca 4.6 na 5 osób, Głos oddało 57 użytkowników.
Oceń nas: