pierwsze 1 .pl

Marketing internetowy

nj web design

Usługi marketingowe:

Remarketing

Remarketing pozwala docierać do osób, które odwiedziły już Twoją witrynę, kiedy przeglądają inne witryny w sieci reklamowej lub korzystają z wyszukiwarki Google. Za pomocą remarketingu możesz wyświetlać tym klientom komunikaty na podstawie tego, które sekcje Twojej witryny odwiedzili.

Mailing

Oferujemy usługi mailing-u do firm. Może być kierowany na całą Polskę, jak i w zależności od typu usług celować w:

  • - duże miasta w Polsce (pow.50tyś.) - 21 groszy/mail
  • - województwa - 17 groszy/mail
  • - wybrane branże - 27 groszy/mail
  • - kraj - 9 groszy/mail
  • Ceny netto. Powyżej 8k rekordów atrakcyjne rabaty!!!
Czas realizacji usługi uzależniony jest od wielkości kampanii.

Kampanie adwords

Z wyszukiwarki Google - jak podają wiarygodne statystyki internetowe - korzysta w Polsce 97% internautów, jest to więc najlepsze miejsce na reklamę Twojej firmy.

Kampanie AdWords to najszybsza i najskuteczniejsza forma promocji w internecie. Są one również stałym elementem strategii marketingowej większości firm. Jest to stabilna i efektywna metoda promocji o czym przekonało się już wielu reklamodawców. Przygotujemy reklamę, która pozwoli zaistnieć firmie nie tylko w sieci.

Reklama behawioralna

Każdy użytkownik w sieci zostawia po sobie jakiś ślad, chociażby w postaci przeglądanych stron zaczerpniętych z wyników wyszukiwania Google. Dzięki temu tworzona jest historia witryn, które odwiedził dany internauta. Analizujemy, kto może być potencjalnym klientem i wybieramy najtrafniejsze grupy docelowe.

 
web hosting service
 

Mapy google


Analiza strony za 0 zł!

Jeśli po audycie strony zdecydujesz się na podjęcie współpracy z nami, wraz z pierwszą wystawioną fakturą zwrócimy Ci koszty przeprowadzenia analizy Twojej strony internetowej! Zapraszamy do skorzystania z analizy własnej strony internetowej.

Ocena przez klientów

Pierwsze10.pl poleca 4.6 na 5 osób, Głos oddało 57 użytkowników.
Oceń nas: